Маленька жіноча сумка на ланцюжку
- Немає в наявності
- Код: 1249
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні сумочка на ланцюжку
Жіноча молодіжна сумка — найголовніший аксесуар. Вона повинна бути красивою, стильною і якісною.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри 20*14*6 см |
![]() |
Закривається на поворотний клапан |
![]() |
Завдяки формою і кольором сумку можна поєднувати з одягом будь-якого стилю |
![]() |
Одне містке відділення |
Особливості даної сумочки
![]() |
Якісна фурнітура, виконана у золотому кольорі. |
![]() |
Ланцюг знімна 110 см, ручка 8 см |
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
![]() |
Милий дизайн |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Хочете щодня ходити з цією чудовою сумкою? Замовляйте дану модель прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 684 ₴















