Середня жіноча Синя сумка
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1248
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика жіноча сумка
Жіноча маленька сумка на магніті. Красива, стильна, легка на кожен день
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри 24*20*8 см |
![]() |
Всередині 1 відділення, доп кишені на блискавці а так само зовнішній кишеню |
![]() |
Завдяки формою і кольором сумку можна поєднувати з одягом будь-якого стилю |
![]() |
Має місткі розміри |
Особливості даної сумочки
![]() |
Фурнітура у золотому кольорі |
![]() |
Ремінь 150 см |
![]() |
Милий дизайн |
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Хочете щодня ходити з цією чудовою сумкою? Замовляйте дану модель прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 399 ₴

















