Маленький жіночий гаманець кави з молоком, Canevo
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1241
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець Canevo
Жіночий гаманець на кнопці. Має стильний і привабливий дизайн, безліч відділень, приємний в руці
Чому він?
![]() |
Відмінний класичний стиль |
![]() |
Безліч відділень |
![]() |
Розмір моделі— 13*10*2 см |
![]() |
Класичний дизайн |
Додаткова інформація
![]() |
Картки, гроші та візитки будуть завжди під рукою. |
![]() |
Закривається на кнопку, зовнішній кишеню на кнопці. |
![]() |
7 для карток,1 фото вікно і 1 для грошей |
![]() |
4 додаткових відділення |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 130 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Виробник | Canevo |
- Ціна: 456 ₴

















