Жіночий чорний гаманець на блискавці Perfect For You
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1237
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець-клатч Forever Young
Великий жіночий класичний гаманець - клатч на руку. Відмінно підійде під будь-який стиль , приємний на дотик ,гарно і зручно носити в руці.
![]() |
Щільний матеріал |
![]() |
Закривається на кнопку |
![]() |
Розмір моделі — 20×9.5× 3 див. |
![]() |
Підійде для будь-якого віку
|
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
2 відділення під гроші, 8 кред. карт,2 фото вікна, 2 великих відділу на блискавці |
![]() |
Ремінь в комплекті |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 300 г |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 456 ₴

















