Жіночий міні гаманець Рожевого кольору
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1234
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець
Невеликий жіночий гаманець на кнопці. Має стильний і привабливий дизайн, красиво і вишукано виглядає в руці.
Чому саме він?
![]() |
Ніжний і приємний на дотик |
![]() |
Доповнить як повсякденний, так і класичний образ |
![]() |
Розмір моделі— 10*9*2.5 см |
![]() |
Класичний дизайн |
Додаткова інформація
![]() |
Картки, гроші та візитки будуть завжди під рукою |
![]() |
Закривається на кнопку |
![]() |
4 для карток,1 фото вікно і 1 для грошей |
![]() |
Зовні монетниця |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 100 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 342 ₴















