Невеликий синій гаманець на клапані магніті, Sacred
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1233
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий Маленький Гаманець Sacred
Жіночий маленький гаманець на магніті, c відділом на блискавці. Виконаний з щільною, еластичною штучної шкіри. Вмістить все необхідне, буде відмінним аксесуаром і поміститися в будь-яку жіночу сумку.
Що необхідно знати?
![]() |
Жіночий гаманець Маленький |
![]() |
Закривається на клапан магніт |
![]() |
Розмір моделі— 12*10*3 см |
![]() |
Зручно розмістити в сумці |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані. |
![]() |
1 відділення на блискавці |
![]() |
4 відділення карт. 1 фото вікно, 1 відділ для грошей |
![]() |
Виготовлений з Якісного щільного матеріалу |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 120 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 456 ₴

















