Маленький синій гаманець на магніті Caneva
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1232
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Женский небольшой кошелек Caneva
Женский маленький кошелек на магните. С двумя отделениями под молнии. Выполнен из плотной, мягкой искусственной кожи. Вместит все необходимое, будет отличным аксессуаром и поместиться в любую женскую сумку.
Что необходимо знать?
![]() |
Маленький женский кошелек |
![]() |
Закрывается на клапан магнит |
![]() |
Размер модели — 13*10*2.5 см |
![]() |
Удобно разместить в сумке |
Дополнительная информация
![]() |
Производство сосредоточено в Тайване. |
![]() |
2 отделения на молнии |
![]() |
4 отделения карт. 1 фото окно, 1 отдел для денег |
![]() |
Изготовлен из Качественного плотного материала |
Как оформить заказ?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 130 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 456 ₴

















