Жіночий Червоний маленький гаманець forever young
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1228
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий міні гаманець
Невеликий жіночий гаманець для повсякденного використання. Відмінно вмістить грошові кошти , карти і т. д . Легко поміститься в сумку, рюкзак або кишеню.
Що необхідно знати?
![]() |
Милий ніжний дизайн |
![]() |
Вмістить все необхідне |
![]() |
Розмір моделі — 11*9.*3 см |
![]() |
Зручно розмістити в невеликій сумці, портфелі |
Додаткова інформація
![]() |
Відмінна якість . |
![]() |
Закривається на блискавку і кнопки |
![]() |
Відділ для грошей,3 для карт,1 фото вікно і монетниця |
![]() |
Щільний матеріал |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Довжина | 110 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 228 ₴
















