Маленький жіночий гаманець на блискавці, чорний Forever young
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1227
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Женский кошелек на молнии
Жіночий маленький гаманець на блискавці. Виконаний з щільної, якісної штучної шкіри. Вмістить все необхідне і легко поміститься в сумочку.
Чому він?
![]() |
Зручний і практичний |
![]() |
Легкий закривається на блискавку |
![]() |
Розмір моделі— 11*9*2.5 см |
![]() |
Поміститися в будь-якій жіночій сумці |
Додаткова інформація
![]() |
Країна виробник Тайвань |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
4 для карт, 2 відділу для грошей, 1 відділ на блискавці |
![]() |
Має рифлену текстуру |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 90 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 110 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 228 ₴

















