Маленький гаманець візитниця Kendi, блакитний
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1224
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець візитниця Kendi
Жіночий маленький гаманець візитниця на кнопці. З відділенням на блискавці під безліч візиток, Виготовлений зі щільної, якісної штучної шкіри на м'якій основі. Містить усе необхідне поміститися в будь-яку жіночу сумку
Що необхідно знати?
![]() |
Маленький кошелек |
![]() |
Завжди надійно та практично |
![]() |
Розмір моделі — 11*8*3.5 см |
![]() |
Зручно розмістити в сумці або на одязі |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене в Тайвані. |
![]() |
Закривається на кнопку й так само додаткові відділення на блискавку |
![]() |
11 для карток. 1 фото вікно, 1 відділ для грошей, 2 дод. відділу |
![]() |
Виготовлений із Якісного матеріалу |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Блакитний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 513 ₴

















