Чоловіче портмоне Eremette Натуральна шкіра під масло Нідерланди
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1216
855 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче шкіряне портмоне Eremette
Шкіряний чоловічий місткий гаманець. Що подарувати чоловікові? Звичайно ж шкіряний гаманець на довгий час! Ми пропонуємо вам звернути увагу на шкіряні гаманці з Нідерландів. Один з важливих чоловічих аксесуарів це Чоловічий гаманець
Що необхідно знати?
![]() |
Класичний стиль, закривається на кнопку |
![]() |
Натуральна шкіра, під масло |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 12×1.5×9.5 див. |
![]() |
Товар у коробці |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Нідерландах |
![]() |
4 відділень під кредитні картки або документи 1 фото вікна |
![]() |
3 відділення під гроші і 1 з них відділення на блискавці |
![]() |
Монетниця для дріб'язку на кнопці |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання чоловічого шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eremette |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 80 г |
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 120 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, тиснення |
- Ціна: 855 ₴

















