Валіза пластикова з полікарбонату на 4х колеса 360° Fly 93 л Жовта
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1208-3
3 135 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Велика для дальніх поїздок
Сумка на колесах Fly виконаний з ударостійкого Полікарбонат + ABS. Бокові ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку, має підкладку всередині, а також ремені для захисту вмісту від ударів. Фото валізи зроблені особисто, в нашій студії, тому ви отримаєте саме такий товар як на фото.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 75×50×30 див. |
![]() |
поліуретан + гума в складі колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Тихий хід, довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко мити водою. |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал ABS |
![]() |
Вбудований замок |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Унісекс |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Розмір | Великий |
| Тип | Валіза |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Виробник | Fly |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Жовтий |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розміри | |
| Висота | 75 см |
| Вага | 4.2 кг |
| Ширина | 50 см |
| Об`єм | 93 л |
| Глибина | 30 см |
- Ціна: 3 135 ₴


















