Дорожня сумка Велика, Синя 85 л
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1205
750 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка Велика на колесах для дальніх поїздок
Дорожня сумка на колесах, завжди те що треба в далеких поїздках без неї не як. Даний товар призначений для основного багажу, модель проста у використанні, її можна переміщати на колесах і в руках. Всі фото на сайті фотографуються особисто в нашій студії тому ви отримаєте саме такий товар як на фото.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка 32 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 70×39×35 див. |
![]() |
2 роликові колеса в основі пластмаса на підшипниках |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Китаї |
![]() |
Водостійка |
![]() |
Додатковий кишені на блискавці спереду |
![]() |
Довговічний і міцний матеріал |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання дорожньої сумки за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 70 см |
| Глибина | 35 см |
| Об`єм | 85 л |
| Ширина | 39 см |
- Ціна: 750 ₴

















