Дорожня сумка Середня, Чорна 65 л
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1204
750 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка Средняя на колесах для дальних поездок
Дорожная сумка на колесах, аксессуар который всегда то что надо в дальних поездках без него не как. Данный товар предназначен для основного багажа, Данная модель простая в использовании, ее можно перемещать на колесах и в руках. Все фото на сайте фотографируются лично в нашей студии поэтому вы получите именно такой товар как на фото.
Что необходимо знать?
![]() |
Две ручки для удобного захвата |
![]() |
Двухтрубная выдвижная ручка 40 см |
![]() |
Размер модели (Д×Ш×В) — 62×36×33 см. |
![]() |
3 роликовых колеса в основе полиуретан |
Дополнительная информация
![]() |
Виробництво зосереджено у Китаї |
![]() |
Водостійка, Ремінь на плече |
![]() |
Додатковий кишені на молінні спереду і ззаду |
![]() |
Довговічний і міцний матеріал |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання дорожньої сумки за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 3 колеса |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 62 см |
| Глибина | 33 см |
| Об`єм | 65 л |
| Ширина | 36 см |
- Ціна: 750 ₴

















