Сіра шкіряна сумка Balenciaga квадратна Guecca
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1197
1 254 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Женская кожаная сумка Balenciaga
Ищете классную кожаную сумку? Данная модель для повседневной жизни, деловых встреч или свиданий. Она стильная, лаконичная, небольшая но вместительная для своих размеров. Сумка будет сочетаться как с одеждой в деловом стиле, так и кэжуал. Внутри 2 основных отделения , 1 карман на молнии и дополнительный карман.
Главное о товаре
![]() |
Данная сумка выполнена из плотной кожи, она отлично держит форму даже в пустом виде. |
![]() |
Розмір— 17*17*9 см |
![]() |
Окуляри помада туш, жіночі штучки завжди з собою |
![]() |
Є 2 ременя: 60 см з ланцюжком та макс 150 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому стилі, фурнітура — срібна. |
![]() |
Всередині основне відділення , потаємні кишені для дрібниць. |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається на блискавку |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 254 ₴

















