Блакитна жіноча шкіряна сумка Galanty
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1194
1 311 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча середня лазерна шкіряна сумка
Дана модель стильна, лаконічний і місткий. Сумка буде поєднуватися з будь-яким одягом, добре буде виглядати в діловому стилі або вечірньому варіанті.
Довжина 26 см
Висота 22 см
Ширина 10 см
Довжина ременя 135 см, і ланцюг 60 см
Головне про товар
![]() |
Ця сумка виконана з м'якого лазерного замша |
![]() |
Має місткі розміри |
![]() |
Всі жіночі приналежності у Вас під рукою |
![]() |
1 шкіряний ремінь, 1 ремінь з ланцюгом |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі, фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру. |
![]() |
Сумка добре прошита, строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку під клапаном магніт |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Етнічний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Саквояж |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 311 ₴

















