Дитяча валіза на колесах Міккі Маус та Плуто Sky travel 50х34.5х18 см
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1569
1 340 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза з 3D малюнок для дитини
Сумка на колесах яскрава сучасна для вашої дитини. Валіза закривається на блискавку має підкладку всередині, а також ремені для захисту вмісту від ударів. Малюнок виконаний на штучній шкірі, а сама валіза із щільної тканини.
Що необхідно знати?
![]() |
Ручка для зручного захоплення і перенесення валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти 2 раза. макс 45 см. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 50х34.5х18 |
![]() |
поліуретанові колеса 2 шт. на підшипниках |
Додаткова інформація
|
|
Жорсткий каркас, якщо дитина втомилася, можна сісти на валізу, навіть дорослій людині. |
![]() |
Стійкий до впливу вологи |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал |
![]() |
Завдяки малій вазі валізу можуть перевозити діти практично будь-якого віку. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sky travel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для дітей |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 30 л |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 34.5 см |
| Глибина | 18 см |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 1 340 ₴

















