Сумка на пояс 34*14 см Синя
- Немає в наявності
- Код: 543
171 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча поясна сумка \ бананка
Стильна, лаконічна, але містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу.
Головне про товар
![]() |
2 основні відділення |
![]() |
Розмір — 34*14 см |
![]() |
Виготовлена з міцного текстилю |
![]() |
Ремінь хв. 70 см,макс. 120 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Кріплення виконані з пластика фурнітура чорного/сріблястого кольору |
![]() |
Всередині обшита підкладкою льон |
![]() |
Всі необхідні речі завжди знаходяться у вас під рукою |
![]() |
Відкривається/закривається на блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Особливості | Регульований пояс |
| Максимальний обхват талії | 120 см |
| Довжина | 34 см |
| Висота | 14 см |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
- Ціна: 171 ₴















