Сумка на пояс under armour синя
- Немає в наявності
- Код: 543
171 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча поясна сумка \ бананка
Стильна, лаконічна, але містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу.
Головне про товар
![]() |
Розмір — 34*14 см |
![]() |
2 основні відділення |
![]() |
Виготовлена з міцного текстилю |
![]() |
Ремінь хв. 70 см,макс. 120 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Кріплення виконані з пластика фурнітура чорного/сріблястого кольору |
![]() |
Всередині обшита підкладкою льон |
![]() |
Всі необхідні речі завжди знаходяться у вас під рукою |
![]() |
Відкривається/закривається на блискавку |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Виробник | Under Armour |
| Висота | 14 см |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 2 |
| Довжина | 34 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 5 см |
| Колір | Синій |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Максимальний обхват талії | 120 см |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Особливості | Регульований пояс |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Перегородка на блискавці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина плечового ременя | 1400 |
| Розмір | Середній |
| Ширина | 105 |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | True |
| Стиль | Класичний |
- Ціна: 171 ₴
















