Шкіряна жіноча сумка Mariposa Маленька 22 х 17 х 8 см Рожева
Топ продаж
- Немає в наявності
- Код: 1166
1 482 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика жіноча шкіряна сумка Mariposa
Дівчата без сумочки почуваються, як без рук, адже в неї можна покласти все найнеобхідніше: телефон, ключі, косметику та гроші. Якщо ви хочете мати якісний аксесуар невеликого розміру, зверніть увагу на цю модель. Сумка з натуральної м'якої шкіри — легка, зручна, сучасна.
О товаре
![]() |
Матеріал, який використовує виробник, натуральна шкіра |
![]() |
Розміри: 22*17*8 см |
![]() |
Сумка лаконічного кольору, фурнітура виготовлена в сріблястому кольорі. |
![]() |
У комплекті ремінь із регулюванням довжини 70 см і 140 см |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Дно сумочки розширюється за допомогою блискавки (див. фото) |
![]() |
У сумці 1 основне відділення, перегородка на блискавці |
![]() |
Закривається й відкривається сумочка на блискавку |
![]() |
Також додаткові кишені всередині та зовнішня кишеня на блискавці. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mariposa |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Рожевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
- Ціна: 1 482 ₴


















