Жіноча сумка в натуральній шкірі Guecca 27 х 19 х 10 см Золота
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1158
1 083 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка середнього розміру
Зверніть увагу на цю модель! Вона лаконічна, стильна, невелика але містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу. Ця сумка має однотипний дизайн строгий вигляд і виглядає дорого.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ на блискавці 2 кишені на блискавці всередині 2 міні кишеньки, а так само відділення на тильній стороні на блискавці, |
![]() |
Розмір - 27х19х10 см, |
![]() |
Вмістить всі необхідні жіночі приналежності |
![]() |
В комплекті 2 ременя (140 і 70 см ) |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібло |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на магніт і блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 270 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Колір | Золотистий |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
- Ціна: 1 083 ₴













