Натуральна шкіряна сумка Galanty Темно-сіра
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1155
1 254 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка
Зверніть увагу на цю модель! Вона лаконічна, стильна, невелика але містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу. Ця сумка має однотипний дизайн строгий вигляд і виглядає дорого.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ на блискавці 2 кишені на блискавці всередині 2 міні кишеньки, а так само відділення на тильній стороні на блискавці, |
![]() |
Розмір - 26х18х10 см, |
![]() |
Вмістить всі необхідні жіночі приналежності |
![]() |
В комплекті 2 ременя (130 і 60 см ) |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібло |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на магніт і блискавку |
Відео огляд товару
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 260 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Оздоблення та прикраси | Складки |
| Колір | Темно-сірий |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
- Ціна: 1 254 ₴














