Жіноча прозора силіконова бананка поясна сумка
- Немає в наявності
- Код: 1128
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на пояс прозора
Сумка на пояс. Виконана з силікону, не пропускає воду. Жіночі модні сумки на пояс.
Що необхідно знати?
![]() |
Яскрава Сумка на пояс |
![]() |
1 відділення на блискавці |
![]() |
Розмір моделі — 27х15х14 см |
![]() |
Максимальний розмір Талії 110 см |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї. |
![]() |
Реальні фото! |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
М'яка і приємна на дотик |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання сумки на пояс в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 27 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 110 см |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 14 см |
| Стан | Новий |
| Оздоблення та прикраси | фурнітура, принт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PU |
| Колір | силікон з рожевим |
- Ціна: 399 ₴

















