М'яка поясна сумка з еко шкіри 30х14х5 коричнева
- Немає в наявності
- Код: 1129
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на пояс м'яка і приємна на дотик
Має стильний, молодіжний дизайн. Має 2 основних відділу. Фурнітура кольору срібла. Ремінь регулюється. Купуючи бананку або поясну сумку ви забезпечуєте комфорт на все літо.
Чому саме вона ?
![]() |
Виконана в класичному стилі |
![]() |
Ультра легка, закривається на блискавку. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×Т) — 30х14х5 |
![]() |
Максимальний розмір Талії 110 см,мінімальний 40 см |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї. |
![]() |
Якісна фурнітура. |
![]() |
2 відділення під різні штучки |
![]() |
Зручна пластмасова засувка. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jinling |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Максимальний обхват талії | 110 см |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 14 см |
| Товщина | 5 см |
| Вага | 140 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
- Ціна: 228 ₴

















