Чорний жіночий гаманець baellerry, закривається на кнопку
- Немає в наявності
- Код: 1123
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорний жіночий гаманець baellerry
Зроблений з шкіри PU на основі нубук. Виріб компактних розмірів, легко помістяться в маленьку сумочку або клатч. Приємний на дотик. Закривається на кнопку.
- Усередині 8 відділень під кредитних карт;
- 2 фото вікна;
- 1 відділ для купюр;
- 6 дод. відділень;
- 1 відділ для блискавки.
Висота 10 см
Ширина 12.5 см
Товщина 3 см
Вага 105 грам
Більше гаманців і квітів у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 105 г |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість відділень для документів | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Кнопка |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, візерунок |
- Ціна: 456 ₴









