Сумка з натуральної шкіри чоловіча Коричнева
- Немає в наявності
- Код: 1122
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка через плече
Выполнена из плотной, качественной кожи, гладкая и мягкая на ощупь. Имеет внушительные размеры и подойдет для любого мужчины. Множество карманов разместит все необходимые вещи. Все фото являются авторскими поэтому вы получите точно такой же товар как на фото.
Что необходимо знать?
![]() |
Плотная кожа |
![]() |
Закрывается на молнию |
![]() |
Размер модели (Д×Ш×В) — 16×7×20 см. |
![]() |
Ручка для переноски |
Дополнительная информация
![]() |
Производство сосредоточено в Тайване |
![]() |
Качественная фурнитура цвета серебра |
![]() |
1 Основное отделение 3 отделения на молнии, клапан на маните |
![]() |
Максимальная Длина ремня 150 см |
Как оформить заказ?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Шліфована |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина ручок | 40 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 70 мм |
| Відділення | 4-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 4-5 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 570 ₴

















