Жіноча сумка бананка/сумка на пояс стильного дизайну
- Немає в наявності
- Код: 923
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бананка жіноча
Сумка на пояс. Виконана з шкіри PU не пропускає воду, стильна і барвиста. Ми пропонуємо вам звернути поясну сумку для повсякденного носіння.
Що необхідно знати?
![]() |
Сумка має прикольний дизайн |
![]() |
Виконана з шкіри PU не промокає |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 32х9х20см |
![]() |
Максимальний розмір Талії 110 см |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї. |
![]() |
Реальні фото! |
![]() |
2 відділення під різні штучки |
![]() |
Якісний ремінь |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання сумки на пояс в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 32 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 100 см |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 9 см |
| Стан | Новий |
| Оздоблення та прикраси | логотип, фурнітура, принт |
| Ширина | 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PU |
| Особливості | принт |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 513 ₴

















