Чорний чоловічий шкіряний портмоне Vesdande Kolon
- Немає в наявності
- Код: 975
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мужской кожаный кошелек Vesdande Kolon по классике
Что подарить мужчине? Конечно же кожаный кошелек! Мы предлагаем вам обратить внимание на кожаные кошельки из кожи. Один из важных мужских аксессуаров это Мужской кошелек
Основные характеристики изделия
![]() |
Отличный дизайн |
![]() |
Плотная натуральная кожа |
![]() |
Размер модели (Д×Ш×В) — 11×2×9.5 см. |
![]() |
Товар в коробке. Классический стиль |
Дополнительная информация
![]() |
Производство сосредоточено в Китае |
![]() |
4 отделений для карт, 2 фото окна |
![]() |
3 отделение под деньги, с которых 1 на молнии. |
![]() |
2 отделения под Sim card, Монетница на кнопке |
Как оформить заказ?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання чоловічого шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, тиснення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Кнопка |
| Стан | Нове |
- Ціна: 513 ₴

















