Шкіряний чоловічий гаманець затискач H&T Чорний
- Немає в наявності
- Код: 437
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мужской кожаный портмоне зажим H&T
Мы предлагаем вам обратить внимание на кожаные кошелек бренда H&T. Классический стиль отличный дизайн, один из важных мужских аксессуаров это Мужской кошелек
Что необходимо знать?
![]() |
Классический дизайн. |
![]() |
Плотная натуральная кожа |
![]() |
Размер модели - 11*9*1 см |
![]() |
Товар в коробке |
Дополнительная информация
![]() |
Все фото выполнены в живую |
![]() |
1 зажим |
![]() |
1 отделения под деньги, и 1 на молнии |
![]() |
6 отделов для карт,1 монетница |
Как оформить заказ?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
тисни!

Оформляйте заявку на придбання чоловічого шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HT |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Оздоблення та прикраси | тиснення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Магніт |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Кількість відділень для монет | 1-2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1-2 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 570 ₴

















