Шкіряний чоловічий гаманець затискач H&T Чорний
- Немає в наявності
- Код: 485
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче шкіряне портмоне затискач H&T
Ми пропонуємо вам звернути увагу на шкіряні гаманець бренду H&T. Класичний стиль відмінний дизайн, один з важливих чоловічих аксесуарів це Чоловічий гаманець
Що необхідно знати?
![]() |
Класичний дизайн. |
![]() |
Щільна натуральна шкіра |
![]() |
Розмір моделі - 11*8*1 см |
![]() |
Товар у коробці |
Додаткова інформація
![]() |
Всі фото виконані в живу |
![]() |
1 затискач |
![]() |
1 відділення під гроші, і 1 на блискавці |
![]() |
9 відділів для карт |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
тисни!

Оформляйте заявку на придбання чоловічого шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HT |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Оздоблення та прикраси | тиснення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Магніт |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Кількість відділень для монет | 1-2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1-2 |
| Розташування монетниці | Ні. |
| Стан | Нове |
- Ціна: 513 ₴

















