Чоловічий ультратонкий чорний шкіряний гаманець-затискач на магніті Prensiti
- Немає в наявності
- Код: 396
627 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний затиск Prensiti
Зверніть увагу на шкіряні гаманці бренду Prensiti. М'яка натуральна шкіра стильний класичний стиль один з важливих чоловічих аксесуарів це Чоловічий гаманець
Що необхідно знати?
![]() |
Відмінний дизайн. Закривається на магніт |
![]() |
Щільна м'яка натуральна шкіра |
![]() |
Розмір моделі - 10.5*8.5*1 см |
![]() |
Товар в коробці в подарунковій коробці |
Додаткова інформація
![]() |
Всі фото виконані в живу |
![]() |
3 відділу під кредитки 2 дод. кишені |
![]() |
1 відділення під гроші, 1 затискач |
![]() |
Монетниця на блискавці, всередині гаманця |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
тисни!

Оформляйте заявку на придбання чоловічого шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prensiti |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 105 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Тип | Затискач для купюр |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Застібка | Магніт |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 627 ₴

















