Жіночий гаманець з натуральної шкіри Cardinal 17 х 4 х 10 см Лаковий Персиковий
- Немає в наявності
- Код: 1079
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний жіночий гаманець лаковий Cardinal
Жіночий місткий гаманець Cardinal з натуральної шкіри гарний великий і дуже привабливий. Такий незрівнянний, видатний гаманець виконаний з якісної натуральної шкіри.
Що необхідно знати?
![]() |
Трендова модель гаманця |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить все необхідне |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 17×4×10 див. |
![]() |
Закривається на кнопку |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Китаї |
![]() |
Фото вживу |
![]() |
14 відділів під карти 2 фотоокна |
![]() |
6 відділень під гроші, 2 відділу на блискавці |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Виробник | Cardinal |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 40 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Персиковий |
- Ціна: 798 ₴

















