Чоловічий шкіряний гаманець на магніті Чорний Prensiti
- Немає в наявності
- Код: 542
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мужской кожаный портмоне Prensiti
Мы предлагаем вам обратить внимание на кожаные кошельки. Один из важных мужских аксессуаров это Мужской кошелек
Что необходимо знать?
![]() |
Отличный дизайн. Закрывается нa магнит |
![]() |
Плотная натуральная кожа |
![]() |
Размер модели - 12*10*2 см |
![]() |
Товар в коробке. Классический стиль |
Дополнительная информация
![]() |
Все фото выполнены в живую |
![]() |
10 отдела под кредитки,1 фото окно |
![]() |
3 отделения под деньги, и 1 на молнии |
![]() |
Монетница на молнии |
Как оформить заказ?
Оставить заявку на сайте или обратиться по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
тисни!

Оформляйте заявку на придбання чоловічого шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prensiti |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Магніт |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Кількість відділень для монет | 1-2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1-2 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 798 ₴

















