Чоловічий Чорний гаманець Geccu, на кнопці із щільної шкіри
- Немає в наявності
- Код: 389
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче шкіряне портмоне Geccu
Ми пропонуємо вам звернути увагу на шкіряні гаманці Geccu. Один з важливих чоловічих аксесуарів це Чоловічий гаманець
Що необхідно знати?
![]() |
Відмінний дизайн. Закривається на кнопку |
![]() |
Щільна натуральна шкіра |
![]() |
Розмір моделі - 11*9.5*2 см |
![]() |
Товар в коробці. Класичний стиль |
Додаткова інформація
![]() |
Всі фото виконані наживо |
![]() |
4 відділу під кредитки |
![]() |
2 відділення під гроші, і 2 на блискавці, |
![]() |
Монетниця на кнопці, а так само 2 фото вікна |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
тисни!

Оформляйте заявку на придбання чоловічого шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Виробник | Geccu |
| Ширина | 95 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 513 ₴

















