Чоловічий гаманець Geccu, на кнопці із щільної шкіри
- Немає в наявності
- Код: 1119
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче шкіряне портмоне Geccu
Мы предлагаем вам обратить внимание на кожаные кошельки Geccu. Один из важных мужских аксессуаров это Мужской кошелек
Что необходимо знать?
![]() |
Отличный дизайн. Закрывается нa кнопку |
![]() |
Плотная натуральная кожа |
![]() |
Размер модели - 11*9.5*2 см |
![]() |
Товар в коробке. Классический стиль |
Дополнительная информация
![]() |
Все фото выполнены вживую |
![]() |
4 отдела под кредитки |
![]() |
2 отделения под деньги, и 1 на молнии, |
![]() |
Монетница на кнопке, а так же 2 фотоокна |
Как оформить заказ?
Оставить заявку на сайте или обратиться по телефону
Сообщить менеджеру компании все детали заказа
Оплатить покупку наиболее удобным для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
тисни!

Оформляйте заявку на придбання чоловічого шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geccu |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Кількість відділень для монет | 1-2 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 570 ₴

















