Чоловічий гаманець Geccu, на кнопці зі шкіри
- Немає в наявності
- Код: 1118
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче шкіряне портмоне Geccu
Ми пропонуємо вам звернути увагу на шкіряні гаманці Geccu. Один з важливих чоловічих аксесуарів це Чоловічий гаманець
Що необхідно знати?
![]() |
Відмінний дизайн. Закривається на кнопку |
![]() |
Щільна натуральна шкіра |
![]() |
Розмір моделі - 12*10*2.5 см |
![]() |
Товар в коробці. Класичний стиль |
Додаткова інформація
![]() |
Всі фото виконані наживо |
![]() |
4 відділу під кредитки |
![]() |
2 відділення під гроші, і 1 на блискавці |
![]() |
Монетниця на кнопці, а так само 2 фотоокна |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
тисни!

Оформляйте заявку на придбання чоловічого шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geccu |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Кількість відділень для монет | 1-2 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 741 ₴

















