Шкіряний жіночий клатч Guecca Крокодил Чорний
- Немає в наявності
- Код: 1107
1 083 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Крокодил
Сумка-клатч Крокодил? - Так! Вона стильна, лаконічна, приваблива середнього розміру але містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу, так як має строгий класичний стиль.
Про товар
![]() |
Ця сумка має один основний розділений на 2 частини |
![]() |
Розмір — 26×16.5×2.5 див. |
![]() |
Ключі гаманець телефон - Без проблем! |
![]() |
В комплекті 2 ременя ( 155 см і ремінець 22 см) |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан-магніт, а також на блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 260 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Клатч |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина плечового ременя | 1550 мм |
- Ціна: 1 083 ₴


















