Жіноча шкіряна сумка клатч Maryam Чорна
- Немає в наявності
- Код: 1105
1 596 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Maryam
Жіноча легка сумка. Вона стильна, класна має невеликий розмір але містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має два основних відділи, на блискавці а так само тильний кишеня на блискавці |
![]() |
Розмір — 24×15×6 див |
![]() |
Вмістить всі необхідні жіночі приналежності |
![]() |
Ремені 140 см і ланцюг зі вставкою 60 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому колір перламутру фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу натуральну шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан магніт і блискавку під ним |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maryam |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, аксесуари, Колір |
- Ціна: 1 596 ₴

















