Жіноча сумка сіра, натуральна шкіра Maryam
- Немає в наявності
- Код: 1101
1 596 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча шкіряна Напівкругла сумка Maryam
Шукаєте круту шкіряну сумку?
Вона Універсальна ! Для повсякденного життя, ділових зустрічей або побачень ! Зверніть увагу на дану модель, при світлі вона буде трохи переливатися і це її родзинка. Сумка буде поєднуватися як з одягом в діловому стилі, так і кежуал. Всередині 2 відділення розділені перегородкою на блискавці, як валізу і 2 відділення на блискавці і додатковий кишеню. Шкіряна жіноча сумка виконана модельному ряді цього року.
Головне про товар
![]() |
Нова модель доповнить абсолютно будь-який образ |
![]() |
Розмір — 22×9.5×16 див. |
![]() |
Дрібні штучки завжди з собою |
![]() |
Є регульований ремінь макс 120 див. |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому стилі, фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує італійську шкіру. |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно. |
![]() |
Відкривається у вигляді валізки, металеві ніжки |
Відео огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maryam |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 222 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-коробка |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 1 596 ₴

















