Сумка жіноча натуральна шкіра Maryam Квадратна 19 × 9.5 × 19 см Темно-Сірий
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1097
1 539 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча Квадратна шкіряна сумка Maryam
Шукаєте Квадратну шкіряну сумку? Для повсякденного носіння, ділових зустрічей або побачень. Вона стильна, лаконічна, невелика, містка для своїх розмірів. Виготовлена з натуральної шкіри зі вставками із замші. Переливається при світлі. Відкривається як скринька всередині 1 основне відділення, а також 1 відділ на блискавці та додаткові кишені. Нова квадратна сумка це тренд!
Що необхідно знати?
![]() |
Прекрасна модель, тримає форму! |
![]() |
Розмір — 19×9.5×19 см. |
![]() |
Закривається з обох боків на блискавці |
![]() |
Є регульований ремінь 120 см. |
Чому вона?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному дизайні фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує італійську шкіру. |
![]() |
Всі строчки ідеально прошиті, тверде дно. |
![]() |
Має ручку для перенесення в руці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maryam |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Сумка-коробка |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Темно-сірий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина ручок | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
- Ціна: 1 539 ₴

















