Шкіряна чорна жіноча сумка Бочонок Guecca
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1099
1 596 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Guecca Classic
Жіноча сумка зі шкіри. Вона стильна, класна має невеликий розмір містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу. Має незвичайний дизайн за формою
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ, на блискавці а так само тильний кишеня на блискавці |
![]() |
Розмір — 18×19×10 див. |
![]() |
Вмістить всі необхідні жіночі приналежності |
![]() |
Ремені 140 см і ланцюг зі вставкою 60 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує натуральну шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку, всередині кишеня на блискавці і доп кишеню. |
Відео огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
тисни

Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 596 ₴

















