Шкіряна Жіноча Чорна сумка, Легка Maryam
- Немає в наявності
- Код: 1096
1 539 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Maryam
Жіноча легка сумка. Вона стильна, класна має невеликий розмір але містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має два основних відділи, на блискавці а так само тильний кишеня на блискавці |
![]() |
Розмір — 22×14×10 див. |
![]() |
Вмістить всі необхідні жіночі приналежності |
![]() |
Ремені 140 см і ланцюг зі вставкою 60 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому колір перламутру фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу натуральну шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку, всередині кишеня на блискавці і доп кишеню. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maryam |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, аксесуари, Колір |
| Візерунки і принти | значек |
- Ціна: 1 539 ₴

















