Біла сумка жіноча натуральна шкіра Maryam 22 × 14 × 10 см Молочна
- Немає в наявності
- Код: 1096
1 425 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Maryam Перламутрова
Жіноча легка сумка. Вона стильна, класна має невеликий розмір але містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має два основних відділи, на блискавці а так само тильний кишеня на блискавці |
![]() |
Розмір — 22×14×10 див. |
![]() |
Вмістить всі необхідні жіночі приналежності |
![]() |
Ремені 140 см і ланцюг зі вставкою 60 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому колір перламутру фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу натуральну шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку, всередині кишеня на блискавці і доп кишеню. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maryam |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Колір | Молочний |
| Розмір | Малий |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
- Ціна: 1 425 ₴


















