Спортивний стильний тканинний рюкзак Cartelo Червоний
- Немає в наявності
- Код: 1094
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкий рюкзак спортивний
Даний рюкзак виконаний з легкого, міцного Оксфорда. М'який приємний на дотик і дуже симпатичний.
Що необхідно знати?
![]() |
Прикольний, мінімальний дизайн |
![]() |
Великий вибір в колірній палітрі |
![]() |
Виконаний з Оксфорда |
![]() |
Підійде будь-якій віковій групі |
Чому він?
![]() |
Практичний і зручний |
![]() |
Розмір 35х21х13 см |
![]() |
Місткі розміри |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Оформляйте заявку на придбання спортивного рюкзака в нашому інтернет-магазині за доступною ціною
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 200 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 13 см |
| Максимальне навантаження | 4 кг |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 5 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | зовнішній |
- Ціна: 513 ₴
















