Жіноча шкіряна Сіра сумка Galanty
- Немає в наявності
- Код: 1092
2 622 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Galanty
Жіноча класична шкіряна сумка — найголовніший аксесуар. Вона повинна бути красивою, стильною і якісною. Для створення бездоганного образу найкраще використовувати сумку середнього розміру з натуральної шкіри.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри 28*26*12 см |
![]() |
Всередині 2 відділення переділ перегородкою на блискавці, а також додаткові кишені і потайна кишеня кишеня |
![]() |
Завдяки формою і кольором сумку можна поєднувати з одягом будь-якого стилю. |
![]() |
Має місткі розміри сумісна з форматом А5 і А4. |
Особливості даної сумочки
![]() |
Якісна фурнітура, виконана в сріблястому кольорі. |
![]() |
Ремінь макс. довжина 130 см, ручки 15 см |
![]() |
Можна носити в руці, на згині ліктя або плечі. |
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
Відео-огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Хочете щодня ходити з цією чудовою сумкою? Замовляйте дану модель прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 2 622 ₴

















