Жіноча міні сумка з натуральної шкіри Синя
- Немає в наявності
- Код: 1090
1 596 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька шкіряна сумка Maryam
Невелика шкіряна сумка від Турецького виробника. Виконана в класичному стилі рифлена на дотик. Строгий дизайн підійде для класичного стилю.
Про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ 2 кишені на блискавці і 3 дод кишеньки |
![]() |
Розмір — 20×13×8 див. |
![]() |
Для прогулянок або ділових зустрічей |
![]() |
В комплекті 2 ременя ( 135 см і ланцюг 60 см) |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Сумочка виконана в класичному кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан а також на блискавку |
Відео-огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Для того щоб замовити дану шкіряну сумочку, вам достатньо натиснути кнопку «Купити».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maryam |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 1 596 ₴

















