Чоловіче портмоне натуральна шкіра Нідерланди, Buono
- Немає в наявності
- Код: 1084
1 482 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче шкіряне портмоне Buono
Шкіряний чоловічий місткий гаманець. Ми пропонуємо вам звернути увагу на шкіряні гаманці з Нідерландів. Один з важливих чоловічих аксесуарів це Чоловічий гаманець
Що необхідно знати?
![]() |
Класичний стиль, закривається на магніт |
![]() |
Натуральна шкіра, вмістить все необхідне! |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 19×2×10.5 див. |
![]() |
Товар у коробці |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Нидерланадах |
![]() |
8 Відділень під кредитні картки 2 дод. відділення |
![]() |
3 відділень під гроші з яких 1 на блискавці. |
![]() |
На тильній стороні додаткова кишеня на блискавці. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання чоловічого шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buono |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 150 г |
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, тиснення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 482 ₴

















