Набір рюкзаків 4в1 Сірого кольору Gray
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1080
1 254 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір Рюкзак Сумка Пенал Клатч 4в1
Почему набор? Во-первых это выгодно! Покупая набором вы экономите свои средства.
Данный набор просто универсален можно использовать как угодно и где угодно, как и взрослым так и детям. В школу на тренировку на роботу Везде!
Что необходимо знать?
![]() |
Всегда комфортно и удобно и практично |
![]() |
Отличный материал, Водостойкий |
![]() |
Рюкзак Сумка Пенал Клатч |
![]() |
Подойдет любой возрастной групе |
Что в комплекте?
![]() |
Рюкзак: 39х29х13 |
![]() |
Клатч: 22х16 см |
![]() |
Сумка: 34х28 см |
![]() |
Пенал: 19 см |
Как оформить заказ?
Оставить заявку на сайте или обратиться по телефону
Сообщить менеджеру компании все детали заказа
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 15 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 29 см |
| Розмір | набір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Вишивка |
- Ціна: 1 254 ₴

















