Шкіряна бронзова сумка, Guecca під рептилію
- Немає в наявності
- Код: 1078
1 539 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Guecca
Сумка під рептилію? -ТАК! Для повсякденного носіння, ділових зустрічей і побачень. Стильна, лаконічна, невелика але містка для своїх розмірів. Модель 2020 року. Відкривається клапан магніт всередині 1 основне відділення, переделено на 2 частини, а так само 2 відділу на блискавці і додаткові кишені.
Що необхідно знати?
![]() |
Виконана під рептилію, гарний дизайн |
![]() |
Розмір — 26×14×24 див. |
![]() |
Закривається на клапан магнії, і блискавку |
![]() |
2 ременя в комплекті 135 см і 65 см |
Чому вона?
![]() |
Сумочка виконана в красивому дизайні 2020 року фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує італійську шкіру. |
![]() |
Містка для своїх розмірів |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової групи людей |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 65 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | рифлена |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, візерунок |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 539 ₴

















