Жіноча сумка з натуральної шкіри Princessa 23 х 18 х 11 см Сіра
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1076
1 767 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумочка через плече Princessa
Дівчата без сумочки відчувають себе, як без рук, адже в неї можна покласти все найнеобхідніше: телефон, ключі, косметику і гроші. Якщо ви хочете мати якісний аксесуар невеликого розміру, зверніть увагу на дану модель. Сумка з натуральної м'якої шкіри — легка, зручна, сучасна.
Про товар
![]() |
Матеріал, який використовує виробник, гладка натуральна шкіра |
![]() |
Довжина сумочки 23 см, ширина — 11 см, а висота 18 див. |
![]() |
Сумка лаконічного кольору, фурнітура виконана в сріблястому кольорі. |
![]() |
В комплекті ремінь з регулюванням довжини 120 см |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Форма аксесуара — прямокутна, шви ідеально прошиті, виріб підійде під будь-який стиль одягу |
![]() |
У сумці 1 основне відділення, а так само додаткові кишені всередині і зовнішній кишеню на блискавці. |
![]() |
Закривається і відкривається сумочка на блискавку з обох сторін |
![]() |
Виробляються сумки в Тайвані компанією Princessa lady's bags |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Princessa |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Колір | Сірий |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
- Ціна: 1 767 ₴













